До Дня Матері у Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів №4 проведено ряд заходів

Мама, мамочка, матуся,

Я до неї пригорнуся.

Вона добра і привітна,

Ніби сонце в небі, світла.

В. Лущик

День Матері в Україні відзначається в другу неділю травня. Неможливо посперечатися з тим, що це свято — свято вічності. З покоління в покоління для кожного мама — найголовніша людина в житті. Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, скільки б приводів для цього не придумали, зайвими вони не будуть ніколи.

До Дня Матері у  Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів №4 вчителі провели для учнів  1-9  класіввиховні бесіди: «Матусенькоголубонько, ти в мене – єдина»; «Матусенько моя, благословенна будь…», педагог-організатор провела конкурс малюнків  « Моя мама найкраща».

Від усієї душі вітаємо дорогих мам із їх святом! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!

Педагог-організатор В. Децюра