Вшановуємо Героїв!

Дата: 07.05.2021 15:39

У ці травневі дні Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв цієї жахливої війни. Відзначення Дня пам’яті та примирення, а також 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні має символізувати не тріумф переможців, а бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна вирішувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами. Наша пам’ять є запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторювалися. Колектив філії Великобілозерського НВК№1 ЗОШ №3 вшанував пам'ять полеглих воїнів Другої світової війни біля Братської могили.

З повагою філія Великобілозерського НВК №1 Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №3