A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

ВИХІД З “ЧЕРВІОНОЇ ЗОНИ” НЕ СКАСОВУЄ ЕПІДЕМІЧНИХ ОБМЕЖЕНЬ

Дата: 07.05.2021 11:10
Кількість переглядів: 286

 

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час на засідання обласної комісії з ТБ та НС.

  • Ми будемо оперативно відслідковувати епідпоказники по всіх громадах та лікарнях. На територіях Запорізької області досить різна заповненість ліжок. Тому кожен керівник території має взяти під особистий контроль ситуацію та за необхідністю застосовувати додаткові обмежувальні чи пом’якшувальні заходи в залежності від конкретних обставин, - відзначив Олександр Старух.

У кількох громадах  Запорізької області ситуація все ще залишається напруженою.

Наразі лідирує за кількістю захворілих Запорізька громада — 808 осіб, які лікуються на стаціонарі (61% ліжок заи?нято). На другому місці  Пологівська громада — 41 захворілии?, який лікується на стаціонарі (82% ліжок заи?нято). На третьому — Вільнянська громада — 52 захворілих, які лікуються на стаціонарі (74,3% ліжок заи?нято).

Загалом у Запорізькій області завантаженість ліжок з киснем складає 48%. Рівень госпіталізації - 40 осіб на 100 тисяч населення. Також відмічається позитивна динаміка і коефіцієнту виявлення випадків інфікування.

Не зважаючи на перехід Запорізької області у «жовту» зону епіднебезпеки обласна влада закликає мешканців регіону дотримуватися карантинних заходів.

- Перехід у «жовту» зону – це не скасування карантину. Ситуація може змінитися кожного дня. Я закликаю дотримуватися елементарних заходів безпеки – це дистанція, носіння маски у громадських місцях, уникання скупчення людей. Без дотримання цих вимог ніякого поліпшення ситуації не буде, все залежить від кожного з нас, - відзначив Олександр Старух.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора