Шановні жителі Великобілозерської сільської територіальної громади!

Дата: 06.05.2021 12:54

Шановні жителі  Великобілозерської сільської територіальної громади!

У зв’язку з тим, що Запорізька область продовжує перебувати в зоні дії «ЧЕРВОНОГО» рівня епідемічної небезпеки та з метою забезпечення максимальної безпеки громадян, звертаємося до кожного мешканця громади з проханням дотримуватись встановлених норм та обмежень під час відвідування кладовищ у поминальні дні 09.05.2021 року та 10.05.2021 року. Не забувайте дотримуватись протиепідемічних правил, респіраторної гігієни, рекомендацій з індивідуального захисту та дистанції між присутніми не менш ніж 2 метри. Уникайте масових поминальних обідів, обіймів та привітань з безпосереднім фізичним контактом.

Людям похилого віку та особам з хронічними захворюваннями, заради своєї безпеки, рекомендуємо взагалі утриматись від відвідування кладовищ.

Сподіваємось на відповідальність кожного з вас!

Бережіть своє життя та своїх близьких! Будьте здорові!

З повагою,

Великобілозерський сільський голова Юрій РИБАЛКА