Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

ЛЮДИ ЧЕКАЮТЬ ВІД МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ ЕФЕКТИВНИХ ДІЙ ЗА УМОВ ПОСИЛЕННЯ ЕПІДЕМІЇ

Дата: 15.04.2021 14:36
Кількість переглядів: 204

Фото без опису

 

14 квітня під час «Дня громад», що пройшов під головуванням Олександра Старуха,  посадовці і керівники місцевого самоврядування обговорили найбільш гострі питання роботи органів влади під час епідемії.

 Як зазначив у вступному слові голова облдержадміністрації, ефективна протидія ковіду – це не лише заборони, але й чітка і злагоджена робота влади та органів місцевого самоврядування.

  • Люди не розрізняють органи влади. Вони сприймають «владу» як цілісний організм, який має діяти ефективно. Тому наша спільна мета - максимально оперативно вирішувати усі господарські питання, мінімізувати незручності, пов’язані з карантинними обмеженнями. Насамперед – підтримувати медиків, допомагати малому і середньому бізнесу, який значно постраждав при введенні локдауну, - зазначив Олександр Старух. 

 Очільник області звернувся до голів громад із закликом оперативно, злагоджено із дотриманням всіх карантинних норм проводити засідання сесій місцевих рад, думати про людей, а не про рейтинги та коаліції.

На «Дні громад» розглянули широке коло найбільш актуальних питань нашої області: доцільності введення тих чи інших карантинних обмежень, допомоги дрібним підприємцям в умовах локдауну, організації територіальної оборони в умовах нестабільності воєнно-політичної обстановки навколо України, створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства.

 

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора