A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

ТЕМПИ ВАКЦИНАЦІЇ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ НЕВПИННО ЗРОСТАЮТЬ

Дата: 26.04.2021 10:13
Кількість переглядів: 137

Фото без опису

 

По кількості проведених щеплень за останню добу наш регіон увійшов на лідерські позиції в масштабах усієї України. Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич.

Також посадовець прокоментував інформацію, поширену окремими ЗМІ щодо недоліків у проведенні вакцинації в Запорізькій області.

«Щодо поширеної у центральних ЗМІ статистики хочу сказати наступне: при передачі даних про кількість пунктів щеплення оператор допустив технічну помилку, тому у зведенні почала фігурувати занижена цифра щодо кількості пунктів вакцинації у нашому регіоні. На сьогодні в області навчено очно та запущено 80 пунктів, ще 15 навчились дистанційно. 33 пункти завершать навчання наступного тижня. Тобто всього буде 128 пунктів щеплення. На наступному тижні працюватимуть 103 пункти. Іноді одна людина може перекреслити роботу багатьох медичних працівників, за що просимо вибачення публічно, але це ніяким чином не може перекреслити наші реальні здобутки», - зазначив Олексій Кулинич.

У свою чергу, заступник директора ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр» МОЗ України Олександр Мащак підкреслив, що з початку поточного року у відповідь на зростання кількості хворих на COVID-19 і введення карантинних обмежень лабораторний центр при підтримці Запорізької облдержадміністрації здійснив відчутні кроки по нарощенню матеріально-технічної бази для діагностики коронавірусної хвороби. Зокрема, було придбане додаткове холодильне обладнання, ампліфікатори та автоматичні станції. Завдяки цьому потужність лабораторії складає до 3000 досліджень на добу, що проводяться виключно на безоплатній основі. Також, зважаючи на введений «червоний» рівень епідемічних обмежень та складну епідемічну ситуацію, наша область додатково отримає найбільшу серед областей України кількість висококоштовного додаткового обладнання та витратних матеріалів.

«На даний момент темпи вакцинації в області більш ніж задовільні. На початку роботи були певні «пробуксовки», але вони подолані. Ми дякуємо головному санітарному лікарю України за допомогу та продовжуємо нарощувати медичні потужності та обсяги проведеної роботи», - підсумував Олександр Мащак.

 

Довідково: 23 квітня 2021 р. у Запорізькій області вакциновано 1128 осіб.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора