A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

ТЕРИТОРІЇ МАЮТЬ БУТИ ГОТОВИМИ ДО РОСТУ ТЕМПІВ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID

Дата: 28.04.2021 10:11
Кількість переглядів: 140

Фото без опису

 

Перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов провів нараду з головами районних державних адміністрацій. У нараді також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Брутман, керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та директор Департаменту охорони здоров’я Олександр Кулинич.

Учасники наради обговорили епідстан на території районів, темпи вакцинації та оснащення лікарень, які приймають хворих на COVID.

Голови райдержадміністрацій доповіли про епідситуацію в громадах та стан реалізації заходів з протидії поширення COVID-19. Так, на більшості територій спостерігається стабілізація ситуації, а щоденні показники захворюваності повільно зменшуються.

У Василівському районі на сьогодні від COVID вакциновано 2 тис 53 особи, У Бердянському районі щеплено майже 2 тис громадян, у Запорізькому районі – 1 тис 530 осіб, у Мелітопольському районі – 2 тис 373, у Пологівському районі щеплено майже 3 тис мешканців.

Загалом у Запорізькій області за останню добу щеплено 660 осіб. Всього ж з початку вакцинальної кампанії охоплено першим щепленням 21 тис 844 жителів Запорізької області.

Як повідомив директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Олексій Кулинич, вакцинальна кампанія буде лише набирати обертів і території мають бути готові до посиленої роботи. Активна фаза вакцинальної кампанії триватиме до кінця поточного та на початку наступного року. До того ж, мешканцям почали робити друге щеплення від COVID.

  • Для того, щоб проводити вакцинацію оперативно, відкриваються нові пункти щеплення, також працюють медики мобільних бригад. Треба ще передбачити резервних лікарів для того, щоб вони могли проводити вакцинацію населення. На сьогодні залишається досить низьким рівень щеплення самих медиків та людей похилого віку. Необхідно все надолужити та виконати план з вакцинації, - наголосив Олексій Кулинич.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора