Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ ПЕРШОГО ТРАВНЯ

Дата: 01.05.2021 16:54
Кількість переглядів: 214

 

Фото без опису

 

Шановні жителі Запорізького краю!

Найщиріші вітання з Першотравнем – святом миру і праці!

Свято 1 травня нагадує нам про пробудження весни, зміцнює наші прагнення до злагоди, соціальної справедливості та утвердження поваги до людини праці.

На початку травня День праці відзначають сьогодні в 143 країнах і територіях світу. На теренах України його вперше відзначили у 1890 році. З тих пір пройшло багато часу, змінилося розуміння змісту цього свята. Але глибинна сутність залишилась незмінною.

Для України сьогодні - це день єднання людей, які щодня розбудовують Україну, виховують дітей, лікують хворих, працюють на полях та заводах, відстоюють суверенітет нашої країни в боротьбі з зовнішнім ворогом. Також це день єднання всіх, хто робить свій щоденний внесок у подолання коронавірусу задля повернення країни до нормального життя.

Чесна, відповідальна праця – це основа розвитку будь-якої держави, добробут громадян – індикатор успішності її політики та фундамент політичної стабільності. В Україні людина праці заслуговує найщирішої поваги, всебічного захисту і гідного рівня життя!

Прийміть найщиріші вітання з чудовим весняним святом праці! Сердечно дякуємо усім працівникам за щоденну напружену роботу та відданість власній справі. Зичимо всім весняного тепла, здоров’я, успіху, родинного добробуту, щастя та миру.

Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким радість та оптимізм!

 

 

Голова Запорізької обласної державної адміністрації 

О.В.Старух 

Голова Ради Запорізької обласної федерації роботодавців 

О.С.Головко

Голова Запорізької обласної ради профспілок 

В.М.Каплій


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора