Привітання Великобілозерського сільського голови Юрія Рибалки з Великоднем

Дата: 01.05.2021 12:13

Шановні мешканці та гості Великобілозерської  громади!

Щиро вітаю Вас та Ваші родини із найсвітлішим весняним святом - Воскресінням Христовим!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з квітучою і теплою весною і наповнює людські серця миром, добром і любов’ю. Пасхальні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими та благороднішими один до одного. Будь-яка добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею, достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.

Бажаю всім міцного здоров’я, радості, благополуччя, достатку і Божого благословення, яке буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!

Зі святом!

Христос Воскрес!