Привітання народної депутатки України Юлії Яцик з Великим святом світлої Пасхи

Дата: 01.05.2021 12:04

З сердечним трепетом вітаю з Великим святом світлої Пасхи. Від чистого серця хочу побажати добра, злагоди і щастя. Давайте цінувати прості речі і події, терпляче ставитися до всього, бути вдячними за все те, що маємо. І Господь нам дарує більше. Щастя знаходиться в наших руках і бажаю грамотно ним розпоряджатися, щоб життя наповнювалось яскравими подіями, чесними друзями, позитивним настроєм, приємними відчуттями. Пасха - це не просто червоний день календаря, це можливість духовного очищення і процвітання. Зустріньте його з чистою душею і добрим сумлінням. Бажаю земних благ, духовного розвитку ,душевного спокою, Божого промислу і волі у всіх справах та починаннях. Зі святом. Христос Воскрес !!! З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть мої найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту! Сердечно бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху. Христос воскрес!

З повагою, народний депутат України Юлія Яцик