Перевірка цільового використання допомоги при народженні дитини

Дата: 30.04.2021 13:15

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 р. № 623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора» контроль за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям та створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей, здійснюється центрами соціальних послуг шляхом проведення вибіркового обстеження окремих сімей.

Протягом квітня 2021 року спеціалістами Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради здійснено відвідування 4 сімей з дітьми, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини. Складено акти перевірки цільового використання державної допомоги, перевірено створені для виховання й розвитку дітей умови, наявність у дітей харчування та одягу відповідно до віку та сезону, наявність засобів гігієни тощо.