Філія Великобілозерського НВК №1 ЗОШ № 3 бере участь у Фуд-челенджі!

Дата: 30.04.2021 12:46

Челендж, присвячений темі «Здорове харчування» і триватиме чотири тижні, з 26 квітня по 24 травня.

Долучайтесьдо нас, щоб разом зацікавити школярів здоровим харчуванням та довести, що здорова їжаце легко, смачно і різноманітно!

За ці чотири тижні будуть розглянуті базові принципи здорового харчування, об’єднаємо довкола цієї теми шкільну спільноту та батьків на тлі позитиву та креативу.

А найголовніше, челенджце чудова можливість урізноманітнити та збагатити карантинні будні та згуртувати спільноту, не дивлячись на дистанційне навчання

Традиційно, 30 шкіл стануть фіналістами та представлять свої результати в прямому ефірі, а 5 шкіл-переможниць отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій!