Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Участь у семінарі-тренінгу «Послуга сімейного патронату»

Дата: 29.04.2021 16:49
Кількість переглядів: 228

Фото без опису

 

Процеси децентралізації та деінституалізації, які відбуваються у державі, і в Запорізькій області зокрема, вкрай потребують розвитку нових соціальних послуг, які забезпечують право дитини, сім’я якої потрапила в складні життєві обставини, на виховання в родинному середовищі.

Патронат над дитиною є послугою, яка відповідає потребам громади, і головне – відповідає найкращим інтересам дитини. Дитина залишається у громаді, де живуть її батьки або родичі і уникає негативного досвіду виховання в інституційному закладі.

На території Запорізької області наразі вже функціонують 5 патронатних сімей в місті Бердянськ, Веселівській, Плодородненській, Комиш-Зорянській та  Павлівській територіальних громадах.

Для забезпечення розвитку та ефективного впровадження послуги патронату над дитиною в Запорізькій області та формування компетентностей надавачів соціальних послуг територіальних громад з питань пошуку та первинного відбору кандидатів у патронатні вихователі 28 та 29 квітня 2021 року Запорізьким обласним центром соціальних служб проведено онлайн семінар-тренінг для надавачів соціальних послуг Запорізької області, У семінарі-тренінгу взяла участь завідувач відділення соціальної роботи Центру соціальних послуг Наталія ЖАДЛЕНКО.

Фото без опису

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора