Добрі справи робити завжди приємно

Дата: 29.04.2021 11:10

Соціальна підтримка – найлюдяніша та безумовно найнеобхідніша складова соціальної сфери, яка базується на принципі гуманізму та стосується кожного члена суспільства, громади.

Так, 25- 27 квітня 2021 року відділенням соціальної роботи Центру соціальних послуг Великобілозерької сільської ради було надано гуманітарну допомогу сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах: одяг, іграшки та продукти харчування. Допомогу отримали 10 сімей, в яких виховується 22 дитини.

Особливу подяку висловлюємо Настоятелю храму святих апостолів Петра і Павла ієрею Олександру та Настоятелю храму Святопокровської церкви ієромонаху Андроніку, котрі не залишаються байдужими до проблем таких сімей, та приймають активну участь у зборі гуманітарної допомоги.