Щодо забезпечення пожежної безпеки у закладах загальної середньої та дошкільної освіти Великобілозерської сільської ради

Дата: 27.04.2021 16:51

У зв’язку зі складеними приписами пожежного інспектора протягом 2017-2020 років, знаходження справ в судових розглядах та з метою уникнення закриття закладів освіти, у поточному році для закладів загальної середньої та дошкільної освіти Великобілозерської сільської ради передбачено кошти для проведення робіт, пов’язаних із забезпеченням пожежної безпеки.

Станом на 27.04.2021 року виконано роботи з вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій покрівель по Великобілозерському НВК №1, Філії Великобілозерського НВК № 1 ЗОШ № 5, Філії Великобілозерського НВК №1 Гюнівська ЗОШ № 1, Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів № 4, Дошкільному підрозділу Великобілозерського НВК № 1, ДНЗ «Віночок», ДНЗ «Золотий ключик» та ДНЗ «Малятко». Проведено поточний ремонт водопровідної мережі з облаштування пожежного гідранта та підключення до водопровідної мережі пожежного водоймища для Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ступенів № 4.

Роботи здійснюються за рахунок залишків коштів місцевого бюджету та освітньої субвенції.