Про відзначення Дня Землі у Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів № 4

Дата: 22.04.2021 13:56

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Проведено онлайн заходи:

- Вікторина до Всесвітнього дня Землі – 6 клас;

- Презентація «Земля – наше все» - 9 клас;

- Онлайн інформаційна хвилинка «Бережімо Землю»- 2 клас;

- Перегляд відео презентації «Наша планета – Земля!»- 1 клас;

- Гра вікторина «День Землі» - 8 клас;

- Перегляд відеоролика «З історії відзначення Міжнародного Дня Землі та Дня Довкілля» -  4 клас;

- Перегляд казки «Бережи природу»- 3 клас;

- Презентація цікаві факти до Всесвітнього Дня Землі – 7 клас.