Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

СИТУАЦІЯ ІЗ ЗАХВОРЮВАНІСТЮ НА COVID-19 У РАЙОНАХ МАЄ ТЕНДЕНЦІЮ ДО СТАБІЛІЗАЦІЇ

Дата: 21.04.2021 16:38
Кількість переглядів: 301

Фото без опису

 

Під головуванням очільника Запорізької ОДА Олександра Старуха відбулася онлайн нарада з керівниками райдержадміністрацій щодо найважливіших питань життєдіяльності територій, одне з яких - протидія епідемії. 

У заході також взяли участь заступники голови облдержадміністрації Володимир Шустов, Руслан Шиханов, Едуард Брутман та керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко.

Голови райдержадміністрацій доповіли про епідситуацію в громадах та стан реалізації заходів з протидії поширення COVID-19. Так, на більшості територій спостерігається стабілізація ситуації, а щоденні показники захворюваності повільно зменшуються. Щодо стану медичної системи, то у медзакладах визначених для лікування пацієнтів з COVID розгорнуто достатньо ліжок. Забезпеченість киснем ліжкового фонду в районах становить понад 90 відсотків. У всіх громадах області створено місцеві комісії ТЕБ НС для оперативного реагування на кожній території. 

  • На жаль, керівники громад не завжди вчасно та у повному обсязі реагують на прийнятті рішення щодо протиепідемічних заходів. Тому ви зі свого боку маєте тримати на контролі діяльність місцевих ТЕБ НС щодо вжиття ними карантинних обмежень. Бо саме на їх плечах відтепер відповідальність за життя та здоров’я людей, - наголосив керівник ОДА.

Окремо під час наради піднімалося питання завершення на територіях будівництва приймальних відділень та амбулаторій, реалізації об’єктів за програмою Президента України «Велике будівництво» і підготовки до конкурсу нових проєктів, які можуть фінансуватися за кошти ДФРР.

  • Ми чекаємо від громад якісних та масштабних проєктів, які в повній мірі відповідатимуть критеріям «Великого будівництва». На кожній території є десятки ідей та ініціатив, але необхідно обрати найнеобхідніші для людей. Працювати потрібно швидко, щоб вчасно подати пропозиції. По всіх проблемних питаннях маєте налагоджувати зв'язок з громадами та інформувати людей про проведену роботу, - підкреслив Олександр Старух.

Також голова Запорізької облдержадміністрації зауважив, що всі незавершені об’єкти будівництва необхідно здати в цьому році. А для цього необхідне бажання самих мешканців та керівників громад, які мають виконати власні зобов’язання та знайти кошти на співфінансування там, де це потрібно. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора