Міністерство цифрової трансформації України запустило освітній серіал про електронний підпис

Дата: 20.04.2021 09:48

З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Міністерство цифрової трансформації спільно з партнерами запустили освітній серіал про електронний підпис.

Кожен може безкоштовно переглянути серіал на платформі "Дія. Цифрова освіта" за посиланням.

Курс складається із 7 серій тривалістю 4-9 хвилин та покликаний навчити українців використовувати всі можливості електронного підпису та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфона чи комп’ютера, а саме:

- знати, що таке електронний підпис та для чого він потрібен;

- знати, у яких життєвих ситуаціях електронний підпис може знадобитись;

- навчитись підписувати документи електронним підписом;

- вміти авторизуватись на онлайн-платформах за допомогою електронного підпису;

- знати, як безпечно зберігати електронний підпис.

Більш детальна інформація за посиланням на сайт Центрального засвідчувального органу https://www.czo.gov.ua/.