Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

РАЙОННІ АДМІНІСТРАЦІЇ МАЮТЬ СТАТИ ЦЕНТРАМИ КОНСОЛІДАЦІЇ ГРОМАД

Дата: 16.04.2021 15:18
Кількість переглядів: 346

Фото без опису

 

На цьому наголосив голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух під час зустрічі з керівниками новоутворених укрупнених районних державних адміністрацій.

До заходу також приєдналися заступники голови ОДА Володимир Шустов, Едуард Брутман, Руслан Шиханов та керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Керівник облдержадміністрації зазначив, що реорганізація райдержадміністрацій завершилася і настав час активних дій. 

  • Наша з Вами справа думати на крок вперед. Першочергово Ви маєте побудувати ефективний механізм роботи, взаємодії з громадами.  Райдержадміністрації мають стати лідерами, центрами консолідації на територіях, - наголосив Олександр Старух.

Учасники зустрічі обговорили найактуальніші питання життєдіяльності районів, взаємодії громад та державних адміністрацій, реалізації державної політики на місцях. 

Оремо піднімалося питання реалізації на територіях об'єктів за програмою Президента “Велике будівництво”. Керівник облдержадміністрації зазначив, що  всі недобудовані об’єкти необхідно завершити цьогоріч. Голови райдержадміністрацій мають контролювати роботи на об'єктах, за потреби виїжджати на місця та спілкуватися з виконавцями.

Наприкінці очільник області зазначив, що керівники районних адміністрацій повинні постійно «тримати руку на пульсі» своїх  територій та вчасно реагувати на проблемні ситуації.

  • У всіх вас є колосальні ресурси і залишається лише правильно їх реалізувати. Тому необхідно бути готовими ще на вчора. Ви маєте скориговувати та реалізовувати державну політику на територіях. В контексті реформ, які проводить держава, потрібно бігти вдвічі швидше, працювати системно та ефективно, - підкреслив Олександр Старух.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора