Подяка Великобілозерській сільській раді

Дата: 16.04.2021 11:46

Великобілозерська сільська рада висловлює щиру вдячність Шкруму Василю Павловичу, Вороні Тетяні Богданівні, Бакуті Андрію Андрійовичу, Бородай Тетяні Жоржівні, Гонтареву Олександру Олександровичу, Жадленку Олександру Васильовичу, Кравченко Наталії Миколаївні, Потапенку Олегу Валерійовичу, Кудашевій Євгенії Віталіївні, Паламарчуку Олександру Григоровичу,  Саламасі Ігорю Анатолійовичу, Шеремету Олександру Васильовичу, Тендеренку Юрію Петровичу, Кобченку Олегу Володимировичу, Супруну Володимиру Михайловичу та колективу Великобiлозерської ЗОШ I-II ступенiв №4 за надану допомогу та підтримку в облаштуванні військовослужбовців 113 окремого батальйону 110 окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України.