ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ: “ Про встановлення ставок єдиного податку на території Великобілозерської сільської територіальної громади ”

Дата: 15.04.2021 15:20

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

Про встановлення ставок єдиного податку на території  Великобілозерської  сільської  територіальної громади

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проєкт рішення Великобілозерської сільської ради “ Про встановлення ставок єдиного податку на території     Великобілозерської  сільської  територіальної громади ”.

Проєкт регуляторного акту в повному обсязі та аналіз регуляторного впливу, у відповідності зі статтями 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» опубліковано на сторінці офіційного сайту Великобілозерської сільської територіальної громади за посиланнямhttp://vbilozerska.gromada.org.ua (в розділі  «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції щодо проєкту рішення приймаються в  письмовій  формі від фізичних та юридичних осіб на протягом одного місяця з дня його оприлюднення за адресою:

71400, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 125, Відділ містобудування, архітектури, економічного розвитку  та інвестицій Великобілозерської сільської ради,

електронна адреса:belsrada.zag.viddil@gmail.com.

15.04.2021