ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ: “ Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Великобілозерської сільської територіальної громади ”

Дата: 15.04.2021 15:19

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проєкт рішення Великобілозерської сільської ради   Про встановлення ставок  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на території   Великобілозерської сільської  територіальної громади

Проєкт регуляторного акту в повному обсязі та аналіз регуляторного впливу, у відповідності зі статтями 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» опубліковано на сторінці офіційного сайту Великобілозерської сільської територіальної громади за посиланням: http://vbilozerska.gromada.org.ua (в розділі  «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції щодо проєкту рішення приймаються в  письмовій  формі від фізичних та юридичних осіб на протягом одного місяця з дня його оприлюднення за адресою:

71400, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 125, Відділ містобудування, архітектури, економічного розвитку  та інвестицій Великобілозерської сільської ради,

електронна адреса:belsrada.zag.viddil@gmail.com.

15.04.2021