До уваги громадян! Попередження про обробіток озимих зернових культур

Дата: 14.04.2021 14:00

ТОВ «Преображенське» інформує жителів Великобілозерської сільської територіальної громади про обробіток посівів озимої пшениці фунгіцидом Амістар Екстра, інсектицидом Галіл, посівів ячменя озимого фунгіцидом Авіатор X Про, інсектицидом Галіл в період з 08 квітня по 08 травня 2021 року на території Великобілозерської та колишньої Червоної сільських рад.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: cтороннім особам знаходитись біля працюючих агрегатів на полях, де ведеться або вже проведено обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих до полів.

Застосовуються тільки сертифіковані препарати.

До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ просимо на час проведення обробки ізолювати бджіл. Для цього просимо узгоджувати з ТОВ «Преображенське» місце розташування ваших пасік, а ТОВ «Преображенське», в свою чергу, буде інформувати вас по телефону про дату та спосіб обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. Телефон для зв’язку 0953880022.

За інформацією ТОВ «Преображенське»