A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

УВАГА! ДОВІДКА ДЛЯ ПОЇЗДКИ НА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ

Дата: 13.04.2021 17:03
Кількість переглядів: 499

Фото без опису

 

Протоколом позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 12.04.2021 № 11 з 00 год. 00 хв. 14.04.2021 запроваджено обмеження  на проїзд пасажирів на приміських автобусних маршрутах (список додається).

Тепер за цими маршрутами можна буде проїхати тільки за спеціальною довідкою.

Отримати довідки встановленого зразка за місцем своєї роботи можуть працівники важливих галузей економіки – об’єктів критичної інфраструктури, охорони здоров’я, правопорядку, оборони, цивільного захисту, транспорту, фінансової та банківської сфери, зв’язку та комунікацій, житлово-комунального господарства, торгівлі та харчової промисловості, а також ті, що мають безперервний виробничий цикл. Також проїхати у приміських маршрутах зможуть вихованці дитсадків та спеціалізованих шкіл-інтернатів, їхні батьки та працівники закладів освіти.

Обласна влада закликає керівників підприємств, установ, організацій максимально швидко забезпечити довідками працівників, присутність яких на робочому місці є вкрай необхідною, а інших – за можливості перевести на дистанційну роботу.

 

ДОВIДКА(.docx, 14Kb)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора