Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

ОЛЕКСАНДР СТАРУХ: «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО - ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ РЕАЛІЗУВАТИ ПО-СПРАВЖНЬОМУ ЯКІСНІ ТА ЦІКАВІ ПРОЄКТИ»

Дата: 13.04.2021 16:36
Кількість переглядів: 211

Фото без опису

 

Під час пресконференції очільник області розповів про нові правила подачі проєктів на фінансування за кошти Державного фонду регіонального розвитку та закликав громади брати активну участь в їх підготовці.

Олександр Старух розповів про стан реалізації проєктів за програмою Президента України «Велике будівництво».  Днями посадовець проінспектував хід робіт у приймальних відділеннях обласної клінічної лікарні та Бердянського ТМО. Останнім часом будівництво помітно прискорилось і вже виходить на фінішну пряму.

За словами керівника регіону, з цього року змінено правила та філософію фінансування проєктів з Державного фонду регіонального розвитку. Відтепер держава буде виділяти кошти на два роки. Роботи на об’єктах можна розділити на дві черги. Також обсяги фінансування дозволено збільшувати до кількох сотень мільйонів на один об’єкт.

Головна умова - це якісні проєкти. Відбір проєктів в цьому році має бути завершено до 1 серпня, а тому менше часу залишається і більш напруженою має бути робота  на місцях. Бо саме від громад ми очікуємо якісних та цікавих проєктів, які працюватимуть на перспективу, – наголосив Олександр Старух.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора