Проведено роз’яснювальну роботу

Дата: 09.04.2021 14:23

09.04.2021 року представниками  Великобілозерської сільської ради, Великобілозерського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Запорізькій області, головним  спеціалістом  відділу цивільного захисту та оборонної роботи Василівської районної державної адміністрації та співробітниками сектору превентивної діяльності №1 Василівського районного управління поліції Головного управління  Національної поліції в Запорізькій області   проведено роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у  сфері громадського харчування, торговельного та побутового обслуговування населення, в зв’язку з встановленням з 00 год.00 хв. 09 квітня 2021 року «ЧЕРВОНОГО» рівня епідемічної безпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2 на території Великобілозерської сільської територіальної громади.

Переконливо просимо всіх громадян дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів встановлених для «ЧЕРВОНОГО» рівня  епідемічної небезпеки та рекомендацій з індивідуального захисту. Дбайте про себе, своїх рідних, людей, що вас оточують та залишайтесь здоровими!