Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ДАЄ ПОТУЖНИЙ ІМПУЛЬС РОЗВИТКУ МЕДИЦИНИ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 07.04.2021 15:54
Кількість переглядів: 311

Фото без опису

 

Під час відвідин Міністром розвитку громад та територій Олексієм Чернишовим обласної клінічної лікарні заступник голови Едуард Брутман та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулініч представили дорожню карту оновлення медицини області у рамках Програми Президента України «Велике будівництво». 

Нове життя отримують приймальні відділення у дев’ятьох лікарнях. На реалізацію проектів спрямовано 72 млн. грн. з Державного бюджету (освоєно 79,9%) та 22,4 млн. грн. із місцевих бюджетів (освоєно 86,2%). У лікарнях Василівки, Мелітополя та Бердянська роботи вже завершено, а у інших ремонти знаходяться на різних, переважно, фінальних етапах. До роботи активно долучаються міські ради Запоріжжя, Енергодара, Полог, які вже виділили кошти із місцевих бюджетів. 

Міністр Олексій Чернишов наголосив на необхідності завершення будівельних робіт на всіх об’єктах до кінця весни при суворому дотриманні всіх будівельних стандартів якості та забезпеченні безперебійної роботи госпіталів за умов стрімкого зростання захворюваності на COVID-19.

Ще одним важливим напрямком розвитку сфери охорони здоров’я у регіоні стане створення потужного медичного хабу на базі обласної клінічної лікарні. 

"Ми об'єднаємо зусилля медичних, навчальних, освітніх закладів регіону, щоб створити єдиний центр, де надаватимуть якісну медичну допомогу. Програма Президента України «Велике будівництво» створює добрі передумови для цього. Робота вже ведеться" - зазначив Олександр Старух.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора