Боротьба із нелегальними заправками та недопущення аграрного рейдерства: діалог керівників силових органів з представниками місцевої влади

Дата: 07.04.2021 15:50

У Запоріжжі під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Старуха відбулася селекторна нарада із керівниками органів місцевої влади. У заході взяли участь начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, керівник Запорізької обласної прокуратури Віктор Приходько, начальник управління СБУ в Запорізькій області Борис Безрукий, начальник Головного управління Національної поліції в області Микола Лушпієнко, представники судової влади, ДСНС та Міністерства юстиції.

Очільники відомств обговорили результати і подальшу спільну роботу щодо боротьби із нелегальними автозаправними станціями та аграрним рейдерством, забезпечення захисту сільгоспвиробників від спроб захоплень земельних ділянок та врожаю.

З початку року співробітники податкової служби регіону вже провели 52 контрольно-перевірочні заходи об'єктів роздрібної торгівлі пальним. За їхніми результатами донараховано 11 мільйонів гривень штрафних санкцій.

Під час наради представники обласної влади і силових органів окреслили першочерговий план міжвідомчої групи.

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/.

Головне управління ДПС у Запорізькій області