Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Онлайн- акція «Історичний стоп-кадр»

Дата: 07.04.2021 15:44
Кількість переглядів: 305

Фото без опису

 

На виконання Указу Президента України № 286/2019 від 18.05.19 року «Про Стратегію національно-патріотичного виховання», рішення Запорізької обласної ради від 06.04.2017 року № 64 «Про Обласну цільову програму національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2021 роки» та з нагоди Міжнародного дня пам'ятників та видатних місць комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР проводить онлайн- акцію «Історичний стоп-кадр».

Учасниками акції є шкільна та студентська молодь Запорізької області, а також її родина (родичі, опікуни, близькі люди). За бажанням до акції можуть долучатися вчителі та керівники.

Популярності набирають весняні прогулянки на природі, тому пропонуємо молоді долучитися до онлайн-акції, метою якої є привернення уваги громадськості та збереження історичної пам’яті про визначні місця, популяризація цікавих і красивих туристичних точок, пізнання відомих особистостей, яким були встановлені пам’ятники у Запорізькій області.

Умови акції для молоді:

  1. зробити фото визначного місця у вашому населеному пункті, районі, вулиці;
  2.   завантажити файл із цифровим зображенням у форматі jpeg або png на будь- який файлообміник ;
  3. надіслати лист із посиланням або цифровим зображенням (із поміткою «Акція до Дня пам'ятників та видатних місць») на електронну адресу info- ocpvm@ukr.net із зазначенням прізвища, ім’я учасника та назви навчального закладу.
  4. додати назву фото та його опис (короткі відомості про те, що зображено на фото)

Фото будуть розміщені до 18 квітня 2021 року на сторінках Центру патріотичного виховання молоді  у соціальній мережі фейсбук.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора