Розпочато навчальні збори підрозділів територіальної оборони

Дата: 07.04.2021 11:37

Відповідно до Законів України  «Про військовий обов’язок  і  військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Указу Президента України від 01.05.2014 № 447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави», спільного рішення Великобілозерської сільської ради та військового комісара Енергодарського ОМТЦК та СП з організації виконання заходів при формуванні 113 окремого батальйону територіальної оборони від 20.05.2020 № 23/1-1166 на території Великобілозерської громади  з  08.04.2021 року розпочато  навчальні збори підрозділу територіальної оборони.  Метою навчань є відпрацювання та перевірка системи  управління територіальної оборони. Такі навчання  дадуть змогу удосконалити  резервістам  підрозділів  територіальної оборони навички у військовій справі, що забезпечить обороноздатність нашої держави.

Великобілозерська сільська рада звертається з проханням до громадян  поставитись з розумінням  до необхідності проведення навчальних зборів. Не допускати паніки та негативних  коментарів!