Здійснено знешкодження  вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни

Дата: 06.04.2021 16:57

06.04.2021 року о 16.00 годині  групою  піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення  ГУ ДСНС України у Запорізькій області здійснено знешкодження  вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, які було виявлено на території Великобілозерської сільської територіальної громади, а саме: артилерійський  снаряд  76 мм – 6 одиниць, артилерійський снаряд 45 мм - 9 одиниць, граната Ф 1 – 12 одиниць.

Великобілозерська сільська рада звертається з проханням до громадян! При виявленні підозрілих предметів, аби не трапилось непоправного, для уникнення каліцтва чи загибелі від можливого вибуху цих предметів, негайно проінформувати про знахідку службу порятунку за телефоном «101» та  сповістити сторонніх про небезпеку.