Шановні батьки майбутніх першокласників!

Дата: 05.04.2021 08:17

Із затишної сімейної оселі до школи вперше йде маленька людина. Комфортні умови, цікаві уроки, захоплюючі подорожі в казковий світ, робота з дитячою книгою, розповіді про рослинний та тваринний світ рідного краю, уроки ввічливості, гра на іноземній мові, калейдоскоп загадок, цікава арифметика, вміння працювати на комп’ютері – ось ті уроки, на яких ваші малюки поринуть в шкільне життя нашої школи. А допоможуть майбутнім школярикам пізнати світ невідомого й цікавого наші досвідчені вчителі початкових класів Наталія Семенівна Бойко та Дар’я Валеріївна Дума. Кожна з класоводів має свою неповторну методику роботи з майбутніми першокласниками.

Відповідальність, уміння прислухатися до кожної дитини, материнський підхід, високий рівень фахової майстерності – далеко не всі риси, які мають ці вчителі.

А в цьому році саме вашим діткам вони будуть передавати свої знання, вміння.

Запрошуємо Вас і Ваших дітей приєднатися до захоплюючої подорожі до шкільного світу та переглянути відеопрезентацію за посиланням: https://youtu.be/5A0zYr9puB4

Наш навчальний заклад з нетерпінням чекає своїх першокласників у комфортній атмосфері Нової української школи.