Запорізькі податківці викрили схему заниження податків при виконанні ремонтних робіт за державні кошти

Дата: 01.04.2021 13:02

Співробітники податкової служби області у тісній співпраці з фахівцями Головного управління ДФС у Запорізькій області викрили схему заниження податків при виконанні ремонтних робіт.

За результатами проведених заходів виявлено підприємство, яке стало переможцем тендерних торгів з виконання ремонтних робіт автомобільних доріг Запорізької області за державні кошти. У свою чергу, компанія залучила до виконання робіт субпідрядника, у якого відсутні трудові ресурси і виробничі потужності, а директор згідно з наданими поясненнями взагалі не мав відношення до здійснення фінансово-господарської діяльності.

У результаті проведеної схеми до бюджету не сплачено понад 7 мільйонів гривень податків.

За даними матеріалами правоохоронними органами міста Києва відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/.

Головне управління ДПС у Запорізькій області