Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

ОЛЕКСАНДР СТАРУХ: «БЮДЖЕТ -2021 – ЦЕ ПРОДОВЖЕННЯ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» ТА СПРАВЕДЛИВІСТЬ ДЛЯ ВЕЛИКИХ І МАЛЕНЬКИХ ГРОМАД

Дата: 20.03.2021 11:33
Кількість переглядів: 132

Фото без опису

 

На засіданні сесії обласної ради депутати ухвалили зміни до бюджету області на 2021 рік, запропоновані облдержадміністрацією. Документ має соціальну спрямованість, а його ключові напрями – медицина, освіта, інклюзія для особливих діток, розвиток Національного заповідника «Хортиця» та інфраструктурні об’єкти, які поліпшать життя людей.

«Вітаю громаду із прийняттям оновленого фінансового документу.  Бюджет-2021 року дає нам гарні можливості для завершення перехідних та швидкої роботи на нових об’єктах за Програмою Президента України “Велике будівництво», - наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Особливу увагу обласна влада приділяє дотриманню бюджетної справедливості. Фінансування отримали близько 30 великих та маленьких громад.

Всього за різними програмами розподілили 221,5 млн. грн. Понад 45 млн. грн. отримало м. Запоріжжя. На жителів обласного центру чекає завершення спорудження басейну Школи вищої спортивної майстерності (7 млн. грн.), реконструкція інфекційного відділення дитячої лікарні № 5 на Бабурці (10 млн. грн.), нове медичне обладнання для обласної дитячої лікарні (8,2 млн. грн.), утеплення та ремонт у дитячому будинку «Сонечко» (2,9 млн. грн.). Також попереду масштабна модернізація магістрального каналізаційного колектору в Дніпровському районі (8 млн. грн.).

Облдержадміністрація разом з депутатами також не забула про інші великі міста регіону, кожне з яких визначило свої пріоритети. Для Мелітополя - це реконструкція каналізаційних мереж (31,4 млн.), Бердянська – оновлення аварійного колектору та будівництво кабінету під ангіограф (9,3 млн. грн.), Токмака – оновлення приймального відділення міської лікарні (7 млн. грн.), Енергодару - спеціальне обладнання для артезіанських свердловин (5,1 млн. грн.).

Великі проекти за рахунок екологічного фонду реалізують у Оріхові, Пологах, Приморську, Степногірську, с. Новоолександрівка Запорізького району та с. Водяне Василівського району, де вперше за багато років займуться боротьбою із підтопленням, та інших населених пунктах.

«Мета влади – підвищити якість життя людей у різних куточках області та сконцентруватися на пріоритетах, що визначатимуть соціально-економічний розвиток регіону на найближчі роки. Вдячні депутатам, які небайдужі до потреб територій, звернень своїх виборців, та відкриті до конструктивної роботи», - наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора