Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Тиждень дитячого читання

Дата: 31.03.2021 09:41
Кількість переглядів: 200

Фото без опису

 

Щороку в березні, під час весняних канікул, у бібліотеках України проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. У незалежній Україні це свято було засновано 22 лютого 1993 року.

Бібліотечні заклади  Центру культури та дозвілля  в Тиждень дитячої книги зібрав до себе на гостину усіх, хто любить читати і цінує книгу, як духовну святиню, джерело мудрості та розуму.

Для любителів книги було організовано  та проведено безліч заходів, які були наповнені літературними подорожами, зустрічами з улюбленими дитячими книжками, іграми, різноманітними конкурсами та вікторинами. Під час заходів діти дізналися як з'явилась перша книга у світ,   як  виготовляти папір, про перших друкарів. Здійснили віртуальну подорож до незвичайних бібліотек світу, мали можливість погортати сторінки давно відомих книг, які в цьому році святкують свій ювілей, охоче прийняли участь у постановці казок,  танцювали під веселі руханки. Завдяки вдало підготовленим бібліотечними працівниками цікавим заходам, тиждень дитячої книги супроводжувався добрим настроєм, натхненням, радістю, сміхом та гумором.

В останній день тижня активні учасники отримали невеличкі сувеніри на згадку та поласували  солодощами та запашним чаєм.

Всеукраїнський тиждень читання завершено, але не закінчується спілкування з книгою.

Бібліотеки Центру культури та дозвілля чекають вас наступного року!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора