Оперативна інформація щодо стану захворюваності на CОVID-19 та проведення вакцинації на території Великобілозерської громади

Дата: 30.03.2021 11:50

За інформацією Некомерційного комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великобілозерської сільської ради (далі – НКП «ЦПМСД») за поточний рік, станом на 29.03.2021, зареєстровано 33 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, підтверджених методом ПЛР. Зокрема, захворіло 2 дітей.  Госпіталізовано 4 хворих. Одужали - 30 хворих. Продовжують лікуватися амбулаторно 3 хворих.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби СОVID-19, всім необхідно дотримуватися протиепідеміологічних вимог (дотримуватися соціальної дистанції, уникати місць скупчення людей, мити руки, використовувати дезінфікуючі засоби, правильно носити маски).

Інформуємо, що з 29.03.2021 у НКП «ЦПМСД» відкрито кабінет вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19. Отримано 150 доз вакцини, яка, згідно наказу МОЗ України від 09.02.2021 № 213 «Про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках» буде використовуватися, згідно 1 та 2 етапів, для медичних працівників, осіб старше 80 років, військовослужбовцям та працівникам соціальної сфери. Всім бажаючим, які входять в ці етапи необхідно прийти на вакцинацію  на 2-й поверх до НКП «ЦПМСД» . Також, пропонуємо всім бажаючим вакцинуватися, записуватися в чергу у свого сімейного лікаря на послідуючі етапи вакцинації.