Ведеться робота на сільських лікарських амбулаторіях № 2 та № 3

Дата: 29.03.2021 14:02

На сільських лікарських амбулаторіях № 2 і №3 Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області організовано роботу щодо благоустрою та відповідності до вимог ДБН В. 2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення».

Сільська лікарська амбулаторія № 2 (колишня Червона сільська рада) – за рахунок місцевого бюджету встановлено пандус – 41,672 тис. грн., ліквідовано аварійні дерева. За сприяння ТОВ «Агрофірма ім. А. Суворова» готується під’їзний шлях з бетонних плит та ведеться робота по встановленню навісу.

Сільська лікарська амбулаторія № 3 (колишня Трудова сільська рада) – за сприяння ТОВ «Ім. Гагаріна» ліквідовано аварійні дерева, придбано матеріал для облаштування пандуса, проведено земельні роботи для облаштування під’їзду автотранспортом з бетонних плит.

#EUKраїна   #ЦеЄвроінтеграція