Фестиваль – виставка методичних розробок для закладів дошкільної освіти «Україна – рідний край: батьки завжди поруч»

Дата: 25.03.2021 13:14

25 березня 2021 року відділом освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради забезпечено проведення першого етапу Фестивалю - виставки методичних розробок для закладів дошкільної освіти «Україна – рідний край: батьки завжди поруч» (далі Фестиваль-виставка) у дистанційному форматі.

У Фестивалі - виставці взяли участь 5 вихователів закладів дошкільної освіти  Великобілозерської сільської ради.

За підсумками Фестивалю - виставки та результатом роботи журі нагороджені грамотами відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради  переможці Фестивалю – виставки методичних розробок для закладів дошкільної освіти «Україна – рідний край: батьки завжди поруч»,  за творчий підхід і високий рівень представлених матеріалів:

І місце – Романенко Світлана Миколаївна, вихователь дошкільного підрозділу Великобілозерського НВК № 1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради;

І місце – Білан Олена Володимирівна, вихователь ДНЗ (дитячий садок) «Золотий ключик» Великобілозерської сільської ради;

ІІ місце – Зінченко Софія Іванівна,  вихователь ДНЗ (дитячий садок) «Віночок» Великобілозерської сільської ради.

ІІ місце – Паламарчук Валентина Вікторівна, вихователь ДНЗ (дитячий садок) «Малятко» Великобілозерської сільської ради;

ІІІ місце – Бойко Оксана Олексіївна, вихователь дошкільного підрозділу Великобілозерського НВК № 1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради.

Кращі роботи переможців візьмуть участь у ІІ етапі  Фестивалю – виставки методичних розробок для закладів дошкільної освіти «Україна – рідний край: батьки завжди поруч». Бажаємо перемоги!