Волонтерська акція "Хто, як не ми" у філії Великобілозерського НВК#1 Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів #3

Дата: 23.03.2021 16:49

#HealthySchools

#happyChallenge

#велика_родина

В рамках #Хеппічеленджу у філії Великобілозерська рського НВК №1 ЗОШ №3 провели волонтерську акцію "Хто, як не ми?". Протягом тижня учні, вчителі, жителі громади збирали одяг, взуття іграшки для сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах Великобілозерської громади. Зібрані речі передали у Центр соціальних послуг Великобілозерської сільської ради.

В рамках акції, учні відвідували бабусь і дідусів, яким необхідна допомога. Діти носили воду, рубали дрова, поралися по господарству, ходили до магазину, допомагали на кухні і просто спілкувалися, бо їм це дуже необхідно.

Ніщо так не здатне зігріти душу, як любов і добро виявлене до оточуючих. Тому спасибі кожному учневі, що долучився до доброї справи. І пам’ятайте: небайдужість - рушійна сила до творення добра.

З повагою філія Великобілозерського НВК №1 Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №3