Завершується #Хеппічелендж у філії Великобілозерського НВК № 1 ЗОШ № 3 Тиждень 4

Дата: 22.03.2021 14:17

Учні, вчителі, працівники школи, батьки долучилися до проекту Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів і взяли участь у Хеппі Челенджі. Мета четвертого тижня - згуртувати дітей з їх батьками, посприяти емоційному зближенню всередині родин, а також підсилити почуття приналежності у дітей до їх великої шкільної родини, і до своєї місцевої громади. Учні і батьки виконували активності, що сприяли емоційному зближенню сім’ї та кращому розумінню одне одного. У школі відбувся всезагальний флешмоб "Ланцюг дружби", який посприяв згуртуванню та зближенню школярів із вчителями, зникненню “бар’єру” між дітьми та дорослими у школі. Учителі і учні разом грали, виконували вправи на згуртованість, пізнавали один одного, наповнювалися позитивними емоціями. Учні, учителі, батьки, жителі села долучилися до волонтерства: зібрали речі, іграшки для мешканців нашої громади, які опинилися у складних життєвих обставинах; допомагали одиноким бабусям по господарству і просто спілкувалися (їм так це необхідно!).  Цей тиждень нас об'єднав, дозволив задуматися про головне: як добре, коли рідні люди поруч!

З повагою філія Великобілозерського НВК № 1 Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів № 3