Вітання Великобілозерського сільського голови Юрія РИБАЛКИ з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2021 14:55

Шановні працівники сфери житлово-комунального господарства

Великобілозерської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята, яке щорічно відзначається у третю неділю березня!

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, але ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти зусиль для їх стабільного функціонування.

Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею роблять все можливе для розвитку нашої громади, докладають всі зусилля задля комфортного, зручного та безпечного проживання її мешканців.

Висловлюємо вам щирі слова вдячності за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів, здійснення всіх життєвих планів і сподівань. Нехай щодня найвищим визнанням вашої сумлінної праці будуть вдячні слова оточуючих людей.

З повагою,

сільський голова Ю.РИБАЛКА,

депутатський корпус та виконавчий апарат

Великобілозерської сільської ради