Соціальна підтримка сімей з дітьми на території Великобілозерської СТГ

Дата: 18.03.2021 13:28

З метою проведення соціально-профілактичної роботи серед сімей з дітьми на території громади, 17 березня 2021 року, комісією у складі начальника служби у справах дітей Великобілозерської райдержадміністрації Наталії ТРОШИНОЇ, головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Великобілозерської сільської ради Наталії НЄЧАЄВОЇ та завідувача відділення соціальної роботи Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради Наталії ЖАДЛЕНКО відвідано 5 сімей, в яких виховується 11 дітей.

Під час заходу складено акти відвідувань, перевірено умови проживання дітей, наявність одягу відповідно до сезону, продуктів харчування та засобів гігієни.

З батьками дітей проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, систематичного відвідування дітьми навчальних закладів, забезпечення потреб дітей в повному обсязі. Надано консультативну допомогу про види соціальної підтримки, послуги та процедури їх надання. Двом родинам надано гуманітарну допомогу продуктами харчування.