Проведено моніторинг щодо дотримання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Дата: 18.03.2021 11:34

03-18  березня  2021 року представниками  Великобілозерської сільської ради, Великобілозерського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Запорізькій області та сектору превентивної діяльності №1 Василівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області  проведено моніторинг восьми непродовольчих та продовольчих магазинів, дитячого навчального закладу «Віночок», дитячого навчального закладу «Золотий ключик», філію Великобілозерського  навчально-виховного комплексу № 1 (школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради  Гюнівську  загальноосвітню школу I-II ступенів  № 1, філію Великобілозерського  навчально-виховного комплексу №1(школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Великобілозерську  загальноосвітню школу I-II ступенів №3. Здійснено заходи контролю стосовно дотримання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період  карантину,  у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря.

Переконливо просимо всіх громадян дотримуватися рекомендацій з індивідуального захисту. Дбайте про себе, своїх рідних, людей, що вас оточують та залишайтесь здоровими!