Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

До відома споживачів КП «Облводоканал» ЗОР!

Дата: 16.03.2021 16:39
Кількість переглядів: 512

Фото без опису

 

КП «Облводоканал» ЗОР повідомляє:

 

Споживачам, які мешкають у приватному секторі та мають прилади обліку, встановлені не у точці приєднання до мереж централізованого водопостачання, необхідно до 01.05.2021 року звернутися до представників структурних підрозділів КП «Облводоканал» ЗОР для уточнення місця облаштування вузлу комерційного обліку. Усі заходи щодо зміни місця встановлення приладу обліку обов’язково мають бути узгоджені з представниками КП «Облводоканал» ЗОР.

У випадку відсутності у споживачів технічних умов, проекту на підключення водопровідного вводу, підтверджуючих узгодження виконавцем послуги з водопостачання місця встановлення приладу обліку, при відмові споживача виконувати припис КП «Облводоканал» щодо облаштування вузлу комерційного обліку у точці балансової належності (точці приєднання мереж), прилади обліку, встановлені раніше без дотримання вимог законодавства та нормативних документів, будуть зняті з абонентського обліку по закінченню строку державної повірки. 

Просимо споживачів виконувати обов’язки, визначені Законом України «Про житлово–комунальні послуги» та своєчасно  надавати допуск працівникам КП «Облводоканал» ЗОР для проведення обстеження технічного стану водопровідних мереж, розташованих на території домогосподарства, та визначення розміру поливної площі.  

Нарахування за послуги з водопостачання споживачам, які не виконали вимоги КП «Облводоканал» ЗОР стосовно виносу приладу обліку в точку приєднання на межу розподілу балансової належності, починаючи з 01.05.2021 р., будуть здійснені згідно Рішення Запорізької обласної ради від 11.06.2020 р. № 21 «Про вжиття заходів із проведення суцільного обліку обсягів питної води, яка подається комунальним підприємством «Облводоканал» ЗОР жителям області», а саме: витрати питної води на господарські потреби (у тому числі полиття присадибних ділянок у поливний період) розраховуватимуться виконавцем згідно з нормативами питного водоспоживання. Такий розрахунок буде запроваджуватися до дати опломбування представником КП «Облводоканал» ЗОР вузла комерційного обліку, обладнаного згідно з вимогами виконавця.

 

КП «Облводоканал» ЗОР доводить до відома споживачів Запорізької області лист Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 03.03.2021р. №2755/19.1.3/7-21 «Про надання роз’яснень».

Даним роз’ясненням НКРЕКП ще раз підтвердило, що вимоги КП «Облводоканал» ЗОР до споживачів щодо встановлення приладів обліку на межі майнової належності у точці приєднання (вводу) до зовнішніх інженерних мереж обґрунтовані чинним законодавством.

До споживачів, які мають прилади обліку, встановлені відповідно проектної документації з урахуванням технічних умов на приєднання до централізованих мереж водопостачання та водовідведення, виданих виробником (виконавцем), такі вимоги не застосовуються.

Фото без описуФото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора