Арт-терапія – мистецтво пізнати себе

Дата: 16.03.2021 13:53

Арт-терапія – метод лікування засобами художньої творчості. За допомогою мистецтва людина може пізнавати себе, оточуючих, втілити свої емоції, почуття. Протягом Тижня емоцій під час Хеппі Челенджу діти та вчителі Великобілозерського НВК №1 познайомилися та мали змогу спробувати різні види арт-терапії. Створити гарний настрій на заняттях учням допомагала сміхотерапія. За допомогою методу ізотерапії учасники навчально-виховного процесу спробували висловити свої думки, почуття та емоції, використовуючи фарби та олівці. Проявити свої акторські здібності, пережити різні почуття, емоції можна було, спробувавши методи казко та драматерапії. Розслабитись, висловити свої емоції та переживання діти змогли під час танцювальної терапії. Вдихнути приємний аромат кави та отримати неймовірне задоволення допоміг кавовий живопис- арома арт-терапія, один з найцікавіших напрямів в образотворчому мистецтві. А заспокоїтися допомогли дітям та вчителям музична та пісочна терапії.

Неймовірні враження, тільки позитивні емоції, багато цікавих хвилин разом зі своїми друзями та вчителями – ось головна мета, якої ми досягнули разом.

#HealthySchools

#ХеппіЧелендж