Продовжується #Хеппічелендж у філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №3 Тиждень 3

Дата: 16.03.2021 12:16

Учні, вчителі, працівники школи, батьки долучилися до проекту Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів і взяли участь у Хеппі Челенджі. Третій тиждень Хеппі челенджу на тему «Мистецтво емоцій» присвячено присвячено темі емоцій та арт-терапії. Арт-терапія - це дослівно «лікування мистецтвом», тобто психологічна практика, яка дозволяє виплеснути емоції через заняття мистецтвом. Ця практика широко вживається в роботі з дітьми, адже вона дає можливість дитині поділитися переживаннями, які буває важко виразити словами. Одними з основних методів у дитячій арт-терапії є: піскова терапія, ігрова терапія, лялькотерапія, казкотерапія, ізотерапія, глинотерапія, музикотерапія, танцювальна терапія, фототерапія, драматерапія. Вчителі й учні активно знайомилися з методами арт-терапії, відчували на собі її магічний вплив!

А.Борисенко