Вітання Великобілозерського сільського голови Юрія РИБАЛКИ з нагоди Дня землевпорядника України

Дата: 12.03.2021 15:22

Шановні землевпорядники Великобілозерської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника України, що відзначається в Україні щорічно у другу суботу березня з 1999 року, коли таким чином Указом Президента була підтримана ініціатива Державного комітету України з земельних ресурсів і Спілки землевпорядників України.

Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний із землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства. В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі.

Тож у цей святковий день бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра і благополуччя. Нехай у ваших оселях панують мир та спокій, у справах – мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі. Успіхів Вам в почесній та відповідальній справі!

З повагою,

сільський голова Ю.РИБАЛКА,

депутатський корпус та виконавчий апарат

Великобілозерської сільської ради