Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів

Дата: 12.03.2021 10:27

Шановні споживачі!

Комунальне підприємство «Білозерка» Великобілозерської сільської ради Запорізької області, що надає послуги з вивезення твердих побутових відходів (далі - ТПВ) на території громади, доводить до Вашого відома наступну інформацію.

З 01.01.2017 року для всіх категорій споживачів діють тарифи на послуги з ТПВ, які були встановлені рішенням виконавчого комітету Великобілозерської сільської ради № 61 від 29.12.2016 «Про встановлення тарифів на послуги вивезення побутових відходів що надаються КП Білозерка» Великобілозерської сільської ради Запорізької області». Зазначені тарифи були встановлені без врахування суми ПДВ.

У зв’язку з тим, що з 2019 року КП «Білозерка» є платником ПДВ, планові витрати підприємства на послуги з вивезення ТПВ зросли.

Відсутність суми ПДВ в діючих тарифах призводить до збитковості комунального підприємства.

Враховуючи Закон України «Про житлово-комунальні послуги» та постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів» передбачається оновлення тарифів на вищевказані послуги та приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства.

Комунальне підприємство «Білозерка» звернулось до Великобілозерської сільської ради із заявою щодо зміни діючих тарифів з вивезення твердих побутових відходів, за рахунок включення до їх вартості суми ПДВ.

Розрахунковий тариф на вивезення ТПВ з ПДВ становитиме:

Для населення 81,89 грн за 1 м 3 , а саме

з 1 людини в багатоквартирному будинку 18,02 грн;

з 1 людини в одноквартирному будинку 19,33грн.

Для бюджетних установ 84,09 грн за 1 м 3

Інші підприємства та організації 95,06 грн  за 1 м 3

Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 р. № 869.

Зауваження та пропозиції щодо планових тарифів на 2021 рік приймаються комунальним підприємством «Білозерка» від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді за адресою: вул. Центральна,111, с. Велика Білозерка, ВеликобілозерськиЙ район,Запорізька область, 71400.

Термін приймання зауважень і пропозицій: з дати публікації до 19.03.2021 року.