Жіночий день у Великобілозерському НВК №1

Дата: 09.03.2021 09:50

Щасливу жінку видно по очах:

Вони, мов зорі, своїм щастям сяють

Кожна жінка повинна бути щасливою. І для цього потрібно зовсім небагато: здоров’я, турбота , любов оточуючих… Тож напередодні жіночого свята у Великобілозерському НВК №1 створили справжній Простір Щастя для прекрасної половини навчального закладу: облаштували фотозону, організували класні свята з привітаннями, конкурсами та подарунками. Було проведено класне свято «Дівочі посиденьки», святковий захід «Вітаємо наших чарівних дівчаток», привітання для дівчат «Мелодія весни», гру «Інтелектуальний фітнес», змагання для дівчат на кращу господиню, конкурсно-розважальний захід «Нумо, дівчатка!». Жодна дівчинка, дівчина чи жінка не були обділені увагою, кожна з них відчула себе щасливою.

#HealthySchools

#ХеппіЧелендж