Продовжується #Хеппічелендж у філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №3

Дата: 01.03.2021 15:42

Учні, вчителі, працівники школи, батьки долучилися до проекту Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів і взяли участь у Хеппі Челенджі. Перший тиждень Хеппі челенджу на тему «Школа дружби» присвячено протидії цькувань у школі та підтримці дружнього середовища. Учні взяли участь у опитуванні, обговорювали соціально гості питання з протидії булінгу, створювали соціальну рекламу, поширювали буклети, підключалися до активностей, що проводилися в школі,  залучали батьків. Разом з учителями  говорили про психічне здоров’я, його значення в становленні особистості, розглядали питання внутрішнього психоемоційного стану у школі та вдома, говорили про дружбу і конфлікти, шукали шляхи виходу з конфліктних ситуацій, пропонували ідеї з покращення безпечного середовища у закладі освіти.

А.Борисенко